WYNIKI 24-25 MAJA

W najciekawszym sobotnim meczu naszej grupy Ładna pokonała Wielką Wieś robiąc dużą uprzejmość Metalowi, który notabene rozgromił gasnące Więckowice. Pawęzów natomiast nie poradził sobie z Dębiną. Łętowice ulegają nieznacznie Białej. Niwka wygrywa z Błękitnymi. W 6 meczach 27 goli -średnia 4,50

1. Metal Tarnów – Więckowice 11:0 mecz przerwany po 50 minutach w wyniku zdekompletowania gości
2. Ładna – Wielka Wieś 1:0
3. Pawęzów – Dębina 0:2

4. Ostrów – Tarnowiec 3:2

5. Łętowice – Biała 1:2

6. Niwka – Błękitni Tarnów 3:2

W jedynym sobotnim meczu gr. VI Rzepiennik uległ gładko wiceliderowi. A w niedzielę krwawa jatka w Łękawicy gdzie miejscowi stracili prawie bramki w stosunku dwucyfrowym i tym samym mogą uznać sezon za zakończony i nieudany. Lider doznał porażki w Koszycach Wielkich, ale nie wpłynie to  na układ sił. Lisia Góra pokonuje outsidera z Rzuchowej. Olszyny pokonują Siemiechów. W 5 meczach strzelono: 31 goli – średnia 6,20

1. Radlna – Rzepiennik 3:0

2. Łękawica – Świebodzin 3:9

3. Koszyce Wielkie – Lubaszowa 4:2

4.Lisia Góra – Rzuchowa 3:1

5. Olszyny – Siemiechów 4:2

W IV gr. klasy A w meczu rozegranym o porze jak z kiepskiego filmu Zgłobice grając w Koszycach Małych z Pleśną chyba straciły chyba już szansę na okręgówke ulegając Pleśnej. Niespodzianka w Bobrownikach, gdzie miejscowi ulegli fatalnie grającym Wierzchosławicom. W Rudce gospodarze nie mieli wiele do powiedzenia z Pogórska Wolą a tę wiosne moga uznać już za fatalną dla siebie. W gminie Skrzyszów – pany może mówić o sobie właśnie Skrzyszów, który nie pozostawił złudzeń łaknącemu punktów jak dżdżu Szynwałdowi.Ołpiny mogą się już czuć wyjątkowo komfortowo po wygranej w Tuchowie. Zakliczyn wygrywa  z Iskra Tarnów. Ryglice  nieprzyjemnie grawitują do klasy niżej. Dzisiaj choć prowadziły dwoma bramkami ledwie zremisowały z czerwoną latarnią. Lider spacerkiem z uśmiechem na ustach odprawił do domu Gromnik. W 8 meczach strzelono 27 goli średnia 3,38.

1. Zgłobice – Pleśna 2:3
2. Bobrowniki Małe – Wierzchosławice 0:1
3. Rudka – Pogórska Wola 0:3
4. Szynwałd – Skrzyszów 1:4
5. Tuchovia II – Ołpiny 0:1

6. Zakliczyn – Iskra Tarnów 2:1

7. Ryglice – Czermna  2:2

8. Zbylitowska Góra – Gromnik 5:0