PO II KOLEJCE 18-19 SIERPNIA – Wielka Wieś na czele

TERMINARZ

KLASY „B” TARNÓW – JESIEŃ 2018

 

DATA GOSPODARZE GOŚCIE GODZ WYNIK
11-12.08

 

1

TARNOWIEC

ŁĘTOWICE

RUDKA

RZEPIENNIK

SIEMIECHÓW

WIERZCHOSŁAWICE

WIĘCKOWICE

WIELKA WIEŚ

KARWODRZA            

PAUZA

NIWKA

ŁĘKAWICA

KĘPA BOGUMIŁOWICKA

ISKRA TARNÓW

BŁĘKITNI TARNÓW

SIEDLISKA

17.00 s

—-

15.00 n

18.00 s

14.00 n

12.30 n

17.00 n

18.00 s

3:0

—-

0:1

0:1

       5:2

       2:0

       3:5

       6:4

      18-19.08

2

 

ISKRA TARNÓW            

WIELKA WIEŚ

WIERZCHOSŁAWICE

KARWODRZA

ŁĘTOWICE

SIEDLISKA

ŁĘKAWICA

KĘPA BOGUMIŁOWICKA

TARNOWIEC

WIĘCKOWICE

BŁĘKITNI TARNÓW

SIEMIECHÓW

NIWKA

PAUZA

RUDKA

RZEPIENNIK

11.00 n

18.00 s

13.00 n

10.00 n

18.00 n

—–

16.00 n

16.00 n

3:1

3:0

3:0

7:0

1:0

—-

6:3

1:4

25-26.08

 

   3

 

TARNOWIEC

PAUZA

ŁĘTOWICE

RUDKA

RZEPIENNIK

SIEMIECHÓW

WIERZCHOSŁAWICE

WIĘCKOWICE

BŁĘKITNI TARNÓW

NIWKA

ŁĘKAWICA

KĘPA BOGUMIŁOWICKA

KARWODRZA

ISKRA TARNÓW

WIELKA WIEŚ

SIEDLISKA

15.00 n

—-

16.00 n

17.00 s

17.00 s

14.00 n

17.00 s

17.00 n

 
29.08

 

4

ŚRODA

WIELKA WIEŚ            

WIĘCKOWICE

BŁĘKITNI TARNÓW

ISKRA TARNÓW

KARWODRZA

KĘPA BOGUMIŁOWICKA

ŁĘKAWICA

SIEDLISKA

TARNOWIEC

WIERZCHOSŁAWICE

SIEMIECHÓW

RZEPIENNIK

RUDKA

ŁĘTOWICE

PAUZA

NIWKA

15.08

17.00

17.00

 

17.00

17.00

17.00

—–

17.00

  3:1
01-02-09

    

5

TARNOWIEC

SIEMIECHÓW

NIWKA

PAUZA

WIERZCHOSŁAWICE

ŁĘTOWICE

RZEPIENNIK

RUDKA

WIĘCKOWICE

WIELKA WIEŚ

ŁĘKAWICA

KĘPA BOGUMIŁOWICKA

SIEDLISKA

KARWODRZA

BŁĘKITNI TARNÓW

ISKRA TARNÓW

17.00 s

14.00 n

17.00 n

—-

12.30 n

17.00 s

17.00 s

17.00 s

 
08-09.09

 

6

WIERZCHOSŁAWICE            

WIĘCKOWICE

WIELKA WIEŚ

BŁĘKITNI TARNÓW

ISKRA TARNÓW

KĘPA BOGUMIŁOWICKA

KARWODRZA

TARNOWIEC

SIEMIECHÓW

RZEPIENNIK

RUDKA

ŁĘTOWICE

NIWKA

PAUZA

12.30 s

17.00 n

17.00 n

16.00 n

11.00 n

16.00 n

—–

 
15-16.09

 

7

TARNOWIEC

ŁĘKAWICA

NIWKA

PAUZA

ŁĘTOWICE

RUDKA

RZEPIENNIK

SIEMIECHÓW

SIEDLISKA

KĘPA BOGUMIŁOWICKA

KARWODRZA

ISKRA TARNÓW

BŁĘKITNI TARNÓW

WIELKA WIEŚ

WIĘCKOWICE

WIERZCHOSŁAWICE

11.00 n

16.00 n

17.00 s

—-

17.00 s

17.00 n

17.00 s

14.00 n

 
22-23.09

8

 

TARNOWIEC

WIERZCHOSŁAWICE

WIĘCKOWICE

WIELKA WIEŚ

BŁĘKITNI TARNÓW

ISKRA TARNÓW

KARWODRZA

SIEDLISKA

SIEMIECHÓW

RZEPIENNIK

RUDKA

ŁĘTOWICE

PAUZA

NIWKA

ŁĘKAWICA

KĘPA BOGUMIŁOWICKA

16.30 s

12.30 n

16.30 n

16.30 s

—-

11.00 n

16.00 n

16.30 s

 
     29-30.09

      

     9

RZEPIENNIK            

SIEMIECHÓW

RUDKA

ŁĘTOWICE

PAUZA

NIWKA

ŁĘKAWICA

KĘPA BOGUMIŁOWICKA

TARNOWIEC

SIEDLISKA

WIERZCHOSŁAWICE

WIĘCKOWICE

WIELKA WIEŚ

BŁĘKITNI TARNÓW

ISKRA TARNÓW

KARWODRZA

16.00 s

14.00 n

16.00 s

16.30 n

—-

16.00 n

16.00 n

15.00 n

 
     06-07.10

      

     10

TARNOWIEC

SIEMIECHÓW

WIERZCHOSŁAWICE

WIĘCKOWICE

WIELKA WIEŚ

BŁĘKITNI TARNÓW

ISKRA TARNÓW

SIEDLISKA

RUDKA

RZEPIENNIK

ŁĘTOWICE

PAUZA

NIWKA

ŁĘKAWICA

KĘPA BOGUMIŁOWICKA

KARWODRZA

11.00 n

14.00 n

12.30 n

—-

16.00 s

16.00 n

11.00 n

16.00 s

 

 

 

 

 

 

     13-14.10

      

     11

ŁĘTOWICE            

KARWODRZA

KĘPA BOGUMIŁOWICKA

ŁĘKAWICA

NIWKA

PAUZA

RUDKA

RZEPIENNIK

TARNOWIEC

ISKRA TARNÓW

BŁĘKITNI TARNÓW

WIELKA WIEŚ

WIĘCKOWICE

WIERZCHOSŁAWICE

SIEMIECHÓW

SIEDLISKA

15.30 s

14.00 s

15.00 n

15.30 n

15.30 n

—-

14.00 n

15.30 s

 
     20-21.10

      

     12

TARNOWIEC

SIEMIECHÓW

SIEDLISKA

RZEPIENNIK

WIERZCHOSŁAWICE

WIĘCKOWICE

BŁĘKITNI TARNÓW

WIELKA WIEŚ

PAUZA

ŁĘTOWICE

ISKRA TARNÓW

RUDKA

NIWKA

ŁĘKAWICA

KARWODRZA

KĘPA BOGUMIŁOWICKA

—–

14.00 n

15.00 s

15.00 s

15.30 n

15.00 n

15.00 n

11.00 n

 
     27-28.10

      

     13

NIWKA            

ISKRA TARNÓW

KĘPA BOGUMIŁOWICKA

KARWODRZA

ŁĘKAWICA

PAUZA

ŁĘTOWICE

RUDKA

TARNOWIEC

BŁĘKITNI TARNÓW

WIĘCKOWICE

WIELKA WIEŚ

WIERZCHOSŁAWICE

SIEMIECHÓW

RZEPIENNIK

SIEDLISKA

13.00 n

11.00 n

13.00 n

11.00 n

13.00 n

—–

14.00 s

13.00 n

 
     03-04.11

      

     14

TARNOWIEC

RUDKA

RZEPIENNIK

SIEMIECHÓW

WIERZCHOSŁĄWICE

WIĘCKOWICE

WIELKA WIEŚ

SIEDLISKA

ŁĘKAWICA

ŁĘTOWICE

PAUZA

NIWKA

KĘPA BOGUMIŁOWICKA

KARWODRZA

ISKRA TARNÓW

BŁĘKITNI TARNÓW

11.00 n

13.00 n

—-

11.00 n

12.30 n

13.00 n

11.00 n

13.00 s

 
     10-11.11

      

     15

KĘPA   BOGUMIŁOWICKA             

BŁĘKITN TARNÓW

ISKRA TARNÓW

KARWODRZA

ŁĘKAWICA

NIWKA

PAUZA

ŁĘTOWICE

TARNOWIEC

WIELKA WIEŚ

WIĘCKOWICE

WIERZCHOSŁAWICE

SIEMIECHÓW

RZEPIENNIK

RUDKA

SIEDLISKA

13.00 s

13.00 n

11.00 n

13.00 s

13.00 s

13.00 n

—–

13.00 s

 

 

 

TABELA KLASY “B” – GRUPA TARNÓW PO II KOLEJCE 2018/2019
19.08.2018

M-CE KLUB M PKT Br Z R P
1. WIELKA WIEŚ 3 9 12:5 3 0 0
2. SIEMIECHÓW 2 6 12:2 2 0 0
3. WIERZCHOSŁAWICE>/td> 2 6 5:0 2 0 0
4. ŁĘKAWICA 2 6 7:3 2 0 0
5. RZEPIENNIK 2 3 4:2 1 0 1
6. ŁĘTOWICE 1 3 1:0 1 0 0
7. ISKRA TARNÓW 2 3 3:3 1 0 1
8. NIWKA 2 3 1:1 1 0 1
9. BŁĘKITNI TARNÓW 2 3 5:6 1 0 1
10. TARNOWIEC 3 3 5:6 1 0 2
11. SIEDLISKA 1 0 4:6 0 0 1
12. RUDKA 2 0 3:7 0 0 2
13. WIĘCKOWICE 2 0 3:8 0 0 2
14. KĘPA BOGUMIŁOWIACKA 2 0 3:9 0 0 2
15. KARWODRZA 2 0 0:10 0 0 2

 

GRUPA TARNÓW PO II KOLEJCE
19.08.2018 /DOM/

M-CE KLUB M PKT Br Z R P
1. WIELKA WIEŚ 3 9 12:5 3 0 0
2. WIERZCHOSŁAWICE>/td> 2 6 5:0 2 0 0
3. SIEMIECHÓW 1 3 5:2 1 0 0
4. ŁĘKAWICA 1 3 6:3 1 0 0
5. TARNOWIEC 1 3 3:0 1 0 0
6. ISKRA TARNÓW 1 3 3:1 1 0 0
7. ŁĘTOWICE 1 3 1:0 1 0 0
8. BŁĘKITNI TARNÓW 0 0 0:0 0 0 0
9. NIWKA 0 0 0:0 0 0 0
10. SIEDLISKA 0 0 0 0 0 0
11. RUDKA 1 0 0:1 0 0 1
12. RZEPIENNIK 1 0 0:1 0 0 1
13. WIĘCKOWICE 1 0 3:5 0 0 1
14. KĘPA BOGUMIŁOWIACKA 1 0 1:4 0 0 1
15. KARWODRZA 1 0 0:10 0 0 1

 

GRUPA TARNÓW PO II KOLEJCE
19.08.2018 /WYJAZD/

M-CE KLUB M PKT Br Z R P
1. SIEMIECHÓW 1 3 10:0 1 0 0
2. RZEPIENNIK 1 3 4:1 1 0 0
3. ŁĘKAWICA 1 3 1:0 1 0 0
4. NIWKA 2 3 1:1 1 0 1
5. BŁĘKITNI TARNÓW 2 3 5:6 1 0 1
6. ŁĘTOWICE 0 0 0:0 0 0 0
7. WIERZCHOSŁAWICE 0 0 0:0 0 0 0
8. WIELKA WIEŚ 0 0 0:0 0 0 0
9. SIEDLISKA 1 0 4:6 0 0 1
10. WIĘCKOWICE 1 0 3:5 0 0 1
11. ISKRA TARNÓW 1 0 0:2 1 0 1
12. RUDKA 1 0 3:6 0 0 1
13. KĘPA BOGUMIŁOWIACKA 1 0 2:5 0 0 1
14. KARWODRZA 1 0 0:3 0 0 1
15. TARNOWIEC 2 0 2:6 0 0 2