SKŁAD: RZESZOWKI – SROCZYŃSKI, SMOŁUCHA, HAJDO (64 CZERWONY), PŁANETA – BACA ( 86 DZIECINA), PAWEŁ MALIK (83 KACZMARCZYK), NOWAK, PIOTR MALIK, – SUTKOWSKI, BANAŚKIEWICZ

ASYSTENCI: SZYMON GRODOWICZ I KAZIMIERZ DYNAROWICZ
1:2 75 SUTKOWSKI

ŻÓŁTE KARTKI:SZYDŁOWSKI, MADEJA, MIELAK , POCIECHA /BŁĘKITNI/

WIDZÓW: 23

OPIS MECZU ZE STRONY BŁĘKITNYCH

W niedzielne popołudnie przy ciągle padającym deszczu, Błękitni rozegrali mecz w ramach III kolejki rozgrywek B-Klasy. Naszym rywalem był dobrze nam znany zespół z Tarnowca. Po sporych emocjach w końcówce, Błękitni ostatecznie wygrali 2:1.
Pierwsza połowa po początkowym badaniu boiska i przystosowywaniu się do panujących warunków należała do Błękitnych. Dominowaliśmy na boisku, co rusz tworząc groźne sytuacje pod bramką rywala. W 25’ strzałem z dystansu wyprowadził nas na prowadzenia B Wierzbicki, kropkę nad „i” postawił w ostatniej minucie połowy D. Madeja, zdobywając gola na 0:2 pięknym uderzeniem z przewrotki.
W drugiej połowie obudził się zespół z Tarnowca, który po zdobyciu kontaktowej bramki z rzutu rożnego, poczuł wiatr w żaglach i do samego końca groźnie atakował, próbując zdobyć bramkę wyrównującą. Nasz zespół włożył sporo wysiłku, aby tak się nie stało i mecz zakończył się zwycięstwem Błękitnych.

PODSUMOWANIE III KOLEJKI

Pierwszej porażki doznały Wierzchosławice i Łękawica, Wielka Wieś dalej kroczy szlakiem wygranych, Tuż za – Siemiechów, który odprawił Iskrę z pokaźnym bagażem. Ponadto wygrana Łętowic, Siedlisk, Rzepiennika, Błękitnych. W zasadzie drużyny  nie tolerują remisów. Po 3 kolejkach zarysowała się już grupa , która będzie nadawać ton rozgrywkom. My raczej będziemy się bronić przed kompletną kompromitacją. W najbliższą środę IV kolejka, my już zdążyliśmy przegrać to co było.